EDUKACIJOS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAMS

Kokia būtybė yra angelėlis? Kaip jis atrodo? Kokius darbelius dirba? Gal tai nematomas tavo draugas, niekuomet vieno nepaliekantis, o gal sargas - šlepsintis trumputėmis kojukėmis tau iš paskos, kur beeitum?

Į šiuos ir kitus mažiesiems rūpimus klausimus žaisdami ir kalbėdami atsakysime edukacinio užsiėmimo metu. Ir svarbiausia, kiekvienas programos dalyvis iš pateiktų medžiagų mažutėmis rankytėmis susikurs savo angelėlį sargą - pakabuką, kuriuo pasipuošęs sugrįš į namučius.

Naudojamos medžiagos – medis, audinys, lininiai siūlai.

Edukacinio užsiėmimo trukmė – 45 min.

Kaina – 4 EUR.


Ką veikia mūsų angelėliai? Vieni saugo ir globoja, kiti pildo svajones, kurių sąrašas kasdien pasipildo naujomis, ką tik užsgimusiomis mažose širdelėse.

Edukacinio užsiėmimo metu mažieji dalyviai savo slapčiausias svajones galės patikėti muziejuje „norų išsipildymo rutulyje“ gyvenančiam angelėliui. Norėdami, kad visada būtų kam išsakyti savo paslaptis, - dekoruos medinį angelėlį pasirinktais raštais ir pavers jį svajonių angelėliu, kurį parsineš į namučius.

Naudojamos medžiagos – medinis ruošinys, lininiai siūlai, piešimo priemonės.

Edukacinio užsiėmimo trukmė – 45 min.

Kaina – 4 EUR.


Pramušęs ledą, randi sidabrą. Pramušęs sidabrą, randi auksą. Kas tai? Daugelis atsakys - kiaušinis. O koks naminis paukštis deda didžiausius kiaušinius ir koks - mažiausius, margus, valgomus su lukštu? Ką reikia daryti, kad kiaušinis virstų margučiu?

Į šiuos ir kitus mažiesiems rūpimus klausimus atsakysime žaismingai supažindindami juos su Šventų Velykų tradicijomis ir papročiais, margučių marginimo būdais. Praktinės dalies metu, sujungę senąsias tradicijas su naujomis, mažieji dalyviai gaus po medinį margutį, kurį dekoruos pasirinktais raštais. Užsiėmimui einant į pabaigą, vaikučių laukia žaismingos ir linksmos margučių ridenimo varžybos, kuriose laimi visi.

Naudojamos medžiagos – medinis kiaušinis, piešimo priemonės.

Edukacinio užsiėmimo trukmė – 45 min.

Kaina – 4 EUR.